Oferta dla hotelarstwa

Główną naszą działalnością jest kompleksowa realizacja mediów dla obiektów hotelarskich. Przez lata współpracy wypracowaliśmy wspólnie zakres usług który odpowiada obu stronom.

 

Jeżeli reprezentują Państwo tego typu obiekt zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania wstępnej niezobowiązującej oferty wraz ze szczegółowymi informacjami.

 

MEDIA

W zakresie takiej obsługi są realizacja i okresowa aktualizacja:

 • fotografii hotelarskich
 • wizualizacji panoramicznych - wirtualnych podróży
 • filmów reklamowych, video ofert, klipów reklamowych
 • fotografii trójwymiarowej
 • fotografii lotniczej

INFORMATYKA

Dostarczamy także zestaw gotowych narzędzi wykorzystywanych często na indywidualnych stronach internetowych

 • scentralizowane galerie internetowe
 • hosting, wtyczki i pluginy do obsługi realizowanych mediów

REKLAMA

Realizując media, dbamy jednocześnie aby dotarły do Państwa klientów. Współpracujemy z portalami internetowymi na których zamieszczamy oferty hotelarskie na preferowanych warunkach.

 

 

Taki zakres działania daje pewność że Państwa media oraz strona internetowa będą odpowiedniej jakości.


Czy tego typu usługa jest potrzebna dla obiektu hotelarskiego ? Poniżej odpowiedzi na kilka typowych i zasadnych pytań.

 

Jednorazowe zamówienie poszczególnych mediów - sesji fotograficznej, wizualizacji, strony internetowej bardziej się opłaca"

Liczmy że czas życia mediów wynosi 5 lat - po takim okresie w większości przypadków materiały reklamowe działają często jak antyreklama.  Czy wystarczającą odpowiedzią będzie jeżeli dzieląc koszt jaki chcą Państwo przeznaczyć na media tego typu przez okres pięciu lat okaże się że roczna opłata będzie niższa niż ten koszt. Jeżeli to wystarczająca odpowiedź prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty, jeżeli nie proszę o inną propozycję lub uwagę.

"posiadając umowę o obsługę uzależniamy się od jednej firmy, nie możemy korzystać z innych"

 • Oczywiście że współpraca z nami nie zamyka możliwości współpracy z innymi firmami - my będziemy dbać i dostarczać dobre, aktualne podstawowe media - które mogą być i dobrze jak są wzbogacane o materiały własne, materiały z innych firm.
 • Każdą umowę i współpracę można rozwiązać - naszym zadaniem jest aby nie chcieli Państwo tego robić.
 • Współpracując z nami maja Państwo gwarancje że
  • materiały reklamowe są dostosowane do aktualnych standardów (dostosowane do standardów czyli działają na wszelkich możliwych urządzeniach)
  • media prezentujące obiekt są ciągle wzbogacane o nowe ujęcia - stali klienci widząc zmiany wiedzą że w każdym zakresie Państwa firma jest odpowiedzialna i dba o szczegóły. Taka opinia na pewno sprzyja korzystnym decyzją jeżeli chodzi o zakup dowolnych usług z Państwa oferty.
  • media umożliwiają na zapoznanie się z pełną ofertą Państwa obiektu. 

Nie potrzebujemy tak szczegółowych mediów, w naszych reklamach bazujemy na kilku fotografiach z modelkami.

 • Tego typu fotografie wyglądają bardzo atrakcyjnie, lecz z pewnością nie są wystarczające. To trochę jak sprzedawanie kota w worku.
 • Jak klient może podjąć decyzję gdzie chce zorganizować konferencje mając do porównania fotografię mężczyzn uśmiechających się na tle tablicy (przykładowa treść fotografii tego typu). Jeżeli obiekt ma uczciwą ofertę powinien umożliwić klientowi zapoznanie się z możliwościami.
 •  Szukając obiektu do organizacji wesela

Nie potrzebuję takiej jakości mediów - wystarczy mi tekstowa oferta, klienci wiedzą jak wyglądają wnętrza. "

 • W takim wypadku żadna reklama nie jest potrzebna ... A na poważnie. Stali klienci którzy stale korzystają z Państwa usług mogą przestać nimi być, starają się o to marketingowcy z konkurencyjnych obiektów. Bezpiecznie jest nie zaniedbywać żadnego aspektu prowadzenia obiektu turystycznego, bez względu czy posiadamy aktualnie obłożenie w 95% (tutaj koszt mediów jest bez problemu amortyzowany) czy 15 %. (tutaj albo odwrócimy sytuację albo ciągle będziemy dopłacać do interesu)
 • Reklama i inne działania reklamowe mają na celu bezpośrednie sprzedawanie ofert oraz pozyskanie nowych klientów - oni z definicji nie znają obiektu. Aktualnie dostępność informacji i mediów jest nieograniczona (klient może w chwilkę zobaczyć co chce, gdzie chce i na czym che (komputer, laptop, tablet, telewizor,  czy nawet telefon) Warto w takiej sytuacji mieć pewność że nasza oferta jest aktualna, nowoczesna i zgodna ze standardami.
 • Jakkolwiek obecnie wygląda Państwa biznes, nasze media mają służyć wzmocnieniu jego pozycji. W utrzymaniu obecnych klientów i pozyskaniu nowych dobrej jakości aktualne media będą pomocne.

Działamy głownie z polecenia - klienci polecają nasze usługi sobie nawzajem...

Szczerze gratulujemy w takiej sytuacji kondycji i jakości biznesu - taki stan to największe osiągnięcie. Proszę pamiętać jednak o tym że osoba z polecenia ma do wyboru najczęściej kilka miejsc - często po prostu skorzysta z usług żeby się przekonać - to Państwa klient. Pozostała grupa zobaczy jak wygląda oferta poleconego obiektu - zobaczy oczywiście przez internet.

"wystarczają nam media wykonane samodzielnie, przez znajomych, otrzymane od poprzedniego właściciela"

 • Zdarza się sytuacja że "po znajomości" otrzymamy więcej za mniej, czy za darmo ... Dotyczy to głownie mniejszych ośrodków wille, pensjonaty - przy większej skali biznesu to zbyt duże ryzyko już na starcie.
 • Proszę mieć pewność czy to na pewno jest odpowiedni poziom. Jeżeli nie są państwo specjalistami w ocenie mediów, należało by zasięgnąć dodatkowej informacji aby się upewnić, co więcej należy to robić okresowo. Zdarza się że otrzymamy coś taniej, lecz jakość pozostawia wiele do życzenia a ten znajomy realizator traktuje nas jak pole do testowania. W efekcie może przynieść to większe straty niż rozpoczęcie w sposób dający pewność efektu. Jak można oczekiwać że ktoś będzie poświęcał czas, energię i środki na dbanie o nasze interesy (media) jeżeli nie otrzyma za to godziwego wynagrodzenia ? To bardzo rzadkie sytuacje.
 • Jeżeli nie chcemy ryzykować bezpieczniej jest oprzeć obslugę mediów na modelu biznesowym - dla nas obsługa Waszego obiektu to podstawowa działalność - jako że jest podstawowa zwłaszcza dbamy aby była realizowana sumiennie, w innym przypadku co powodowało by aby Państwo nie zrezygnowali z naszych usług...

Wystarczą mi media takie jak mam

O ile media są na prawdę dobre, kompletne, aktualne to nie ma problemu. Proszę pamiętać jednak że klienci to różne osoby, jedni dobrze ocenią niewyraźne kilka fotografii jako jedyną ofertę, inni bardzo krytycznie a jeszcze inni w ogóle ich nie obejrzą. Na pewno jednak większość dobrze oceni okresowe aktualizowanie, wzbogacanie i łatwość w oglądaniu, odpowiedni podział - główna oferta z ogólnymi zachęcającymi fotografiami jak i galerie prezentujące poszczególne części naszej oferty.

Współpraca abonamentowa daje obu stronom oszczędności i gwarancje otrzymania dobrej usługi w dobrej cenie. Mogą Państwo to sprawdzić i zdecydować po roku czy taka forma jest odpowiednia.

 

Jako że to stała współpraca - każdy okres jest dobry aby ją rozpocząć. To że często obiekt jest aktualnie w stanie remontu, modernizacji - czy planowane są takie inwestycje, nie powoduje że lepiej odłożyć decyzję na później - to tym wyraźniej pokazuje że stała obsługa medialna jest korzystna. Tak na prawdę każdy obiekt jest w stałej modernizacji, ciągle coś się zmienia - dlatego aby oferta była aktualna musi być to oddane.

Realizacja sesji w części remontowanej odbędzie się po skończeniu remontu, a być może to dobry moment aby zrealizować inne np. pomieszczenia które w sezonie będzie trudno zrealizować ze względu na stałe obłożenie. A może remont interesującym będzie ujęcie tzw "time lapse" czyli pokazujące w przyśpieszeniu upływ czasu. Tutaj rozbudowy obiektu, czy przygotowywania sali (coś co trwa dzień lub miesiąc pokazane w kilka sekund prezentuje się czesto bardzo atrakcyjnie)

 

Jeżeli nasza propozycja wydała się interesująca proszę o kontakt  - przedstawimy szczegółową propozycję uwzględniająca Państwa specyfikę i potrzeby.